5 powodów, dlaczego warto uszyć garnitur na miarę!

Bardzo możliwe, że podczas poszukiwań garniturów natknąłeś się na propozycję Szycia na miarę. Czym charakteryzuje się oferta MTM? Poznaj możliwość stworzenia własnego garnituru.

5 powodów, dlaczego warto uszyć swój garnitur na miarę MTM

Zakup garnituru należy do rzeczy dość złożonych. Sprawdzasz wiele miejsc, przymierzasz wiele kompletów koszul, marynarek i spodni, wszystko po to, by sprawdzić, które pasują najlepiej. Nie zawsze jednak jesteś zadowolony w 100%. Z pewnością jednak natrafiłeś na propozycję uszycia garnituru na wymiar. Zastanawiasz się, czy to wybór dla Ciebie? Poznaj 5 powodów, dlaczego warto wybrać usługę Szycia na miarę!

Garnitur dla panów o każdej sylwetce

Jeśli jesteś mężczyzną o nieregularnej sylwetce. Prowadzisz sportowy tryb życia i spędzasz wiele godzin na siłowni, przez co charakteryzujesz się niezwykle umięśnioną sylwetką, może się zdarzyć, że tradycyjne garnitury nie będą dobrze na Tobie leżeć. Perfekcyjne dopasowanie do Twojego ciała jest to pierwsza główna zaleta Szycia na miarę. 

Nie musisz obawiać się odstających klap marynarki lub zbyt ciasnych spodni. Podczas całego procesu tworzenia Twojego unikatowego garnituru, profesjonalny krawiec zdejmie z Ciebie wymiary i dostosuje do nich wykonanie stroju. Weźmie pod uwagę wszystkie wyjątkowe cechy Twojej figury, niezależnie czy należysz do panów, którzy potrzebują ubrań plus size, czy przeciwnie – jesteś wyjątkowo szczupły.

Garnitur dostosowany do męskich wymagań

Szycie na miarę to rozwiązanie także dla tych, którzy pragną od garnituru czegoś więcej. W tej opcji kryje się możliwość pełnego spersonalizowania ubioru pod Twoje preferencje i wygodę. Mowa tu o umiejscowieniu guzików, dodanie specjalnych haftów, edycja detali, czy użycie ozdobnych nici. W ten sposób będziesz mógł nosić unikalny garnitur, koszulę, spodnie i marynarkę. Pod tym kątem jednocześnie warto, byś zwrócił uwagę na męskie dodatki, które oferujemy w naszym sklepie jak choćby różnokolorowe poszetki, wyjątkowe, wzorzyste muszki czy męską biżuterię. 

Szycie na miarę – sposób na oryginalną stylizację

To wszystko zdecydowanie wpłynie na wyjątkowość Twojej stylizacji. Możesz być pewien, że zwrócisz na siebie uwagę, unikalnym garniturem, który zauważą wszyscy w Twoim otoczeniu. Niezależnie, czy chcesz zaimponować osobom z branży, na spotkaniu biznesowym, na bankiecie lub wyjątkowej gali, czy też czeka Cię wielkie wydarzenie jak ślub. Przy każdej z tych okoliczności możesz wykorzystać rozwiązania podkreślające charakter adekwatny do danej okazji.

Marynarka, koszula, spodnie – wszystko tak jak chcesz

Szycie na miarę daję Ci możliwość wyboru, z jakich tkanin ma być uszyty dany element stroju. W ten sposób jesteś w stanie nie tylko uzyskać pożądany przez siebie efekt wizualny, ale przede wszystkim dostosować tkaninę do zastosowania garnituru. Jeśli zamierzasz regularnie go zakładać do ważnych spotkań, ma on mieć charakter biznesowy i wiesz, że będziesz w nim podróżował, będziesz mógł dostosować materiały, które odznaczają się niezwykłą wytrzymałością. 
 

Precyzyjne krawiectwo i rzetelne wykonanie szycia na miarę

Zdecydowaną korzyścią jest fakt, że ubiór ten jest w całości szyty pod Ciebie. Podczas tego procesu pojawisz się kilkukrotnie u krawca, realizującego Twoje zamówienie, by dokonać niezbędnych przymiarek swojego przyszłego. Dzięki temu dostosuje on realizowany strój idealnie pod Ciebie. Tym samym masz 100% pewność, że każdy element szyty na miarę – zarówno garnitur, jak i koszula, będą leżały na Tobie idealnie. 

Jeśli chcesz założyć całkowicie unikalną oraz spersonalizowaną stylizację i poczuć się jak projektant koniecznie umów się na spotkanie z naszym ekspertem wizerunku w dziedzinie Szycia na miarę. Sprawdź naszą ofertę i stwórz swój garnitur marzeń.
 

Podoba Ci się ten artykuł? Przeczytaj także:

Co warto wiedzieć o szyciu na miarę?
Szycie na Miarę - na co zwrócić uwagę?