percent-image Rabat -10% z kodem: LATO10

Dostawa i czas realizacjiDOSTAWY NA TERENIE POLSKI:


  • przedpłata  – 15,00 zł
  • płatność przy odbiorze   - 20,00 zł
  • zamówienia o wartości powyżej 250 zł - BEZPŁATNA DOSTAWA


  • Paczkomat – przedpłata  - 13,00 zł
  • Paczkomat – zamówienia o wartości powyżej 150 zł - BEZPŁATNA DOSTAWA 
  • przedpłata  – 15,00 zł
  • zamówienia o wartości powyżej 150 zł - BEZPŁATNA DOSTAWA

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ


WYSYŁKA PRODUKTÓW:
Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku w ciągu 3 - 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności na naszym rachunku bankowym.
W przypadku wyboru opcji „płatność przy odbiorze” zamówienia są realizowane po kliknięciu w link potwierdzający, wysyłanego za pośrednictwem poczty elektronicznej  na wskazany w zamówieniu adres e-mail.
 
CZAS DOSTAWY:
  Przesyłki kurierskie DPD doręczane są od poniedziałku do piątku w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.
Status przesyłki można śledzić na stronie internetowej firmy kurierskiej DPD za pośrednictwem numeru listu przewozowego przesyłki, wysyłanego przez pocztę elektroniczną  na wskazany w zamówieniu adres e-mail.

https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

 Przesyłki Inpost do Paczkomatów doręczane są w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki. Odbiór paczki możliwy jest o dowolnej porze dnia w przeciągu 48h, od momentu dostarczenia przesyłki do paczkomatu.
Status przesyłki można śledzić na stronie internetowej firmy kurierskiej Inpost  za pośrednictwem numeru listu przewozowego przesyłki, wysyłanego przez pocztę elektroniczną  na wskazany w zamówieniu adres e-mail.

https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

  Przesyłki kurierem InPost doręczane są od poniedziałku do piątku w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.
Status przesyłki można śledzić na stronie internetowej firmy kurierskiej InPost za pośrednictwem numeru listu przewozowego przesyłki, wysyłanego przez pocztę elektroniczną  na wskazany w zamówieniu adres e-mail.

https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

  Przesyłki z odbiorem osobistym w salonie doręczane są w przeciągu 1-2 roboczych od momentu nadania przesyłki. Obiór zamówienia możliwy jest w przeciągu 14 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia przesyłki do wskazanego salonu Giacomo Conti. Gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru, otrzymają Państwo powiadomienie w formie wiadomości sms.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące realizacji zamówień w naszym sklepie, skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr tel. 606 596 718, bądź napisz do nas na adres kontakt@sklep.giacomo.pl