606 596 718

Dostawa i czas realizacjiDOSTAWY NA TERENIE POLSKI:


  • Firma kurierska – DHL – przedpłata – 15,00 pln
  • Firma kurierska – DHL – płatność przy odbiorze  - 20,00 pln
  • Firma kurierska – DHL –  Zamówienia o wartości powyżej 250 zł  - BEZPŁATNA DOSTAWA
  • Inpost – paczkomaty – BEZPŁATNA DOSTAWA
 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ


WYSYŁKA PRODUKTÓW:
Zamówienia wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności na naszym rachunku bankowym.
W przypadku wyboru opcji „płatność przy odbiorze” zamówienia są realizowane po kliknięciu w link potwierdzający, wysyłanego za pośrednictwem poczty elektronicznej  na wskazany w zamówieniu adres e-mail.
 
CZAS DOSTAWY:
Przesyłki kurierski DHL doręczane są od poniedziałku do piątku w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.
Status przesyłki można śledzić na stronie internetowej firmy kurierskiej DHL za pośrednictwem numeru listu przewozowego przesyłki, wysyłanego za pośrednictwem poczty elektronicznej  na wskazany w zamówieniu adres e-mail.

http://www.dhl.com.pl/sledzenieprzesylkikrajowej/
 
Przesyłki Inpost do Paczkomatów doręczane są w przeciągu 1-2 dni od momentu nadania przesyłki. Odbiór paczki możliwy jest o dowolnej porze dnia w przeciągu 48 h, od momentu dostarczenia przesyłki do paczkomatu.
Status przesyłki można śledzić na stronie internetowej firmy kurierskiej Inpost  za pośrednictwem numeru listu przewozowego przesyłki, wysyłanego za pośrednictwem poczty elektronicznej  na wskazany w zamówieniu adres e-mail.

https://inpost.pl/
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące realizacji zamówień w naszym sklepie, skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr tel. 606 596 718, bądź napisz do nas na adres sklep@giacomo.pl