Szycie na Miarę - na co zwrócić uwagę?

Zaprojektuj swój garnitur od podstaw z usługą Szycie na Miarę.

szycie na miarę

Wygodnie i z dozą klasycznej elegancji. Tak najprościej opisać wyjątkową usługę Made to Measure, dostępną w salonach mody męskiej Giacomo Conti. Klient decydując się na szycie miarowe, wchodzi do ekskluzywnego świata męskiej nonszalancji. Garnitury, marynarki, spodnie, koszule, kamizelki oraz dodatki są szyte w Polsce przez znamienitych krawców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu podczas ściągania miary w salonie, klient ma pewność, że uszyty garnitur będzie leżał perfekcyjnie. Drobne poprawki są zamierzone, aby móc dokładniej dopasować na ostatnim etapie długość mankietów lub nogawek od spodni.
 
 Szycie na miarę

Garnitury szyte na miarę za każdym razem są dla nas niezwykle indywidualnymi projektami. Panowie, którzy poszukują niestandardowej oferty odzieży, oryginalnych wzorów i kolorów tkanin, wyjątkowego kroju i dopasowanych do ich charakteru dodatków, to właśnie dla nich stworzona jest ta usługa.
 

Wybór tkaniny

 
Pierwszym krokiem do uszycia idealnie dopasowanego garnituru jest wizyta w salonie i rozmowa z doświadczonymi Ekspertem Wizerunku i krawcową. Po wsłuchaniu się w Twoje potrzeby doradcy zaproponują wybór tkaniny i koloru, informując przy tym o zachowaniu się materiału w różnych warunkach. To pomoże Ci dobrać najlepszy materiał. Bogaty wybór tkanin, wzorów i splotów daje Ci nieograniczone możliwości personalizacji szytej na miarę odzieży.
 
Szycie na miarę garnituru
 

Dobór dodatków

 
Drugim etapem jest wysłuchanie Twoich oczekiwań co do dodatków, takich jak guziki, muchy, patki, lamówki, klapy, wybór podszewki. Dzięki szerokiej wiedzy Eksperta Wizerunku, możesz liczyć na pomocne doradztwo. Jeśli któreś rozwiązanie nie będzie jasne lub nie będziesz go pewny, zawsze możesz je skorygować na tym etapie projektowania swojej idealnie odszytej odzieży. Najważniejsze jest Twoje zadowolenie z usługi.
 

Dopasowanie kroju odzieży


W dalszej części rozmów opowiesz nam o swoim pomyśle na krój. Możesz czuć się spokojnie, operujemy na co dzień szeroką wiedzą na temat klasycznej męskiej elegancji oraz najnowszych trendów. Ta kompilacja pomoże Ci w doborze najlepszego kroju, dopasowanego do Twojego charakteru, sylwetki i okazji.

 
Szycie na miarę marynarki

Zdjęcie miary

Następnie zostanie ściągnięta miara w dwóch okresach. Pierwsza to zdjęcie miary z sylwetki przed odszyciem odzieży. Druga podczas przymierzenia zaprojektowanych produktów. W obydwu etapach asystuje doświadczona krawcowa, która sprawnym okiem zwróci uwagę na niuanse i odpowiednio naniesie szybkie poprawki. Cały proces od momentu zamówienia zajmie od 6 do 8 tygodni. Odzież zostanie odszyta w renomowanej, polskiej szwalni, słynącej z bezkompromisowej jakości przygotowywania garniturów, marynarek, spodni lub koszul w usłudze Made to Measure.
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Przeczytaj także: Na co zwrócić uwagę kupując garnitur ślubny.