percent-image -10% na wszystko z kodem WIOSNA10

Sprawdź kim jest Ekspert Wizerunku

Czeka Cię zakup garnituru na specjalną okazję lub może wreszcie chcesz dobrać męską stylizację idealnie pod siebie? W takiej sytuacji potrzebujesz specjalisty z dziedziny mody - eksperta wizerunku.

Czytaj

9 stycznia 2024

Jak zostać królem studniówki? Poznaj stylizacje dla młodych

Blask reflektorów, dźwięk muzyki, kolorowe światła – to wszystko czeka na młodych mężczyzn podczas balu studniówkowego. Sprawdź jak błyszczeć na parkiecie i wejdź w świat najnowszych trendów męskiej mody na studniówkę.

Czytaj
Elegancki strój na spektakl teatru muzycznego
4 stycznia 2024

Elegancki strój na spektakl teatru muzycznego – jak się ubrać?

Na deskach Twojego ulubionego teatru wystawiają musical, który chciałeś obejrzeć? Spędzenie wieczoru w teatrze muzycznym to doskonały sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości.

Czytaj
zielony smoking żakardowy
1 grudnia 2023

Sekrety elegancji smokingu – przewodnik po okazjonalnych stylizacjach

Stylizacja w smokingu to niezaprzeczalnie wyraz wyjątkowej elegancji dla każdego mężczyzny. Jest to nie tylko jedna z najbardziej rozpoznawalnych, lecz również uznawana za najwyższą elegancję forma ubioru w XXI wieku.

Czytaj
Dress code black tie
2 października 2023

Dress code black tie

Jak nas widzą, tak nas piszą… Stare powiedzenie nie traci swojej aktualności. Przed wyjściem na zakupy, spacer do parku czy spotkanie w gronie bliskich przyjaciół, nie musimy starannie dobierać wszystkich elementów stroju, pozwalając sobie na swobodę i odrobinę nonszalancji.

Czytaj
garnitur brązowy
6 kwietnia 2023

Modny strój na chrzciny - jak się ubrać na tę okazję?

Szykujesz się na chrzciny swojego dziecka? Jesteś ojcem chrzestnym, a może zostałeś zaproszony jako gość na to ważne wydarzenie? Sprawdź, jak ubrać się stosownie do okazji!

Czytaj
czarny smoking
10 stycznia 2023

Idealne buty męskie do smokingu - jakie wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Smoking jest strojem niezwykle eleganckim, a jednocześnie bardzo oficjalnym, zakładanym jedynie na specjalne okazje. O ile w przypadku garniturów istnieje spora dowolność, jeżeli chodzi o dobór pozostałych elementów stylizacji, o tyle w przypadku smokingu zasady są dość sformalizowane. Dowiedz się, jakie buty do smokingu należy wybrać, aby stworzyć wieczorową stylizację o wyjątkowym charakterze.

Czytaj
garnitury klasycznę

Szykujesz się na Studniówkę w 2023 roku? Wybierz garnitur dla Siebie!

Szukasz garnituru na Studniówkę, który odzwierciedli Twój unikalny styl? Sprawdź nasz szeroki wachlarz stylizacji wieczorowych dla młodych mężczyzn.

Czytaj
garnitur trzyczęściowy
16 grudnia 2022

Moda męska po 50. Jak ubierać się z klasą?

Mając 50 lat, nie musisz chodzić cały czas w garniturze. Możesz postawić na casualowe stylizacje, wybierać koszule sportowe i casual, ale przede wszystkim bawić się modą. Sprawdź, jak przedstawia się moda męska po 50. Postaw również na nieoczywiste męskie dodatki, aby wyróżnić się z tłumu!

Czytaj