percent-image DRUGA SZTUKA -50%:    Zobacz >>

Jak się ubrać do pracy? Męskie stylizacje

Męskie stylizacje do pracy należy dopasować do obowiązującego dress code’u. Z artykułu dowiesz się, jak ubierać się do pracy, by wyglądać elegancko i atrakcyjnie, ale także czuć się wygodnie. Doradzimy Ci, jakie garnitury wybierać i jak do oficjalnego lub casualowego outfitu dopasować buty.

Czytaj

czarny smoking
10 stycznia 2023

Idealne buty męskie do smokingu - jakie wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Smoking jest strojem niezwykle eleganckim, a jednocześnie bardzo oficjalnym, zakładanym jedynie na specjalne okazje. O ile w przypadku garniturów istnieje spora dowolność, jeżeli chodzi o dobór pozostałych elementów stylizacji, o tyle w przypadku smokingu zasady są dość sformalizowane. Dowiedz się, jakie buty do smokingu należy wybrać, aby stworzyć wieczorową stylizację o wyjątkowym charakterze.

Czytaj
garnitury klasycznę

Szykujesz się na Studniówkę w 2023 roku? Wybierz garnitur dla Siebie!

Szukasz garnituru na Studniówkę, który odzwierciedli Twój unikalny styl? Sprawdź nasz szeroki wachlarz stylizacji wieczorowych dla młodych mężczyzn.

Czytaj
garnitur trzyczęściowy
16 grudnia 2022

Moda męska po 50. Jak ubierać się z klasą?

Mając 50 lat, nie musisz chodzić cały czas w garniturze. Możesz postawić na casualowe stylizacje, wybierać koszule sportowe i casual, ale przede wszystkim bawić się modą. Sprawdź, jak przedstawia się moda męska po 50. Postaw również na nieoczywiste męskie dodatki, aby wyróżnić się z tłumu!

Czytaj
bordowy garnitur
13 października 2022

Międzynarodowy Dzień Garnituru - a który pasuje Tobie?

Garnitur to najbardziej rozpoznawalny element każdego dżentelmena. Dzień Garnituru to idealna okazja do urozmaicenia swojej garderoby o nowe stylizacje!

Czytaj
garnitur czerwony

Miłość wiele ma imion – a jakie ma Twoja?

Zbliża się Twój ślub i masz obawy, że się nie będziesz dobrze wyglądał? Nie obawiaj się nieregularnej sylwetki lub mankamentów urody – zaakceptuj siebie, skorzystaj z naszych doradców, a my pomożemy Ci dobrze wyglądać.

Czytaj
marynarka na zaręczyny

Chcesz się oświadczyć? Poznaj sekret stylizacji na zaręczyny

Zamierzasz się oświadczyć swojej wybrance? Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów wizerunku - ubierz się w idealną stylizację z męską koszulą oraz marynarką i oczaruj swoją partnerkę.

Czytaj
elegancki garnitur dla ojca

Eleganckie stylizacje dla ojca młodej pary? Sprawdź nasze propozycje!

Jak ubrać się na ślub Twojego dziecka? Zdecydowanie postaw na klasyczną elegancję proponowaną przez kolekcje Sunset Suits i Giacomo Conti.

Czytaj
granatowy garnitur

Garnitur na komunię dla taty — jaki wybrać?

Zastanawiasz się jak ubrać się na Pierwszą Komunię swojego dziecka? Jaki garnitur będzie idealny dla taty dziecka Komunijnego? Znajdź coś dla siebie, na oficjalny obiad w restauracji lub bardziej kameralny w domu.

Czytaj