percent-image DRUGA SZTUKA -50%:    Zobacz >>
jak-sie-ubrac-na-18-stke

Jak się ubrać na 18-stkę?

Osiemnaste urodziny to zwykle jedna z najważniejszych i najlepszych imprez w życiu. Noc wejścia w dorosłość, pierwsza zabawa „na legalu”, zwykle długo pamięta się również jej skutki. Osiemnastki zazwyczaj toczą się w kilku wariantach.

Czytaj
ach-co-to-bedzie-za-noc

Ach, co to będzie za noc!

No i po świętach. Najedzeni i rodzinnie spełnieni zapisujemy noworoczne postanowienia i zbieramy siły na imprezę sylwestrową. Dla niektórych to jedyna taneczna impreza w roku! Podpowiadamy o jakich stylizacjach warto pomyśleć przygotowując się na noworoczny bal.

Czytaj
studniowka-2020-moze-byc-dziwaczna

Studniówka 2020 może być... dziwaczna!

Zaskakujące odkrycia i mrożące krew w żyłach przygody bohaterów "Stranger Things" stały się inspiracją do stworzenia tegorocznej kolekcji studniówkowej Giacomo Conti.

Czytaj

Jaki kolor garnituru na wyjątkowe okazje?

Jak wybrać garnitur na własny ślub lub na uroczystość taką jak chrzciny czy przyjęcie komunijne? Jak dobrać dodatki, aby pasowały do garnituru w kolorze granatowym lub czarnym? Odpowiedzi w artykule!

Czytaj
stylizacje na walentynki

Ubiór na walentynki dla mężczyzny - strój i stylizacje

Walentynki to dzień, w którym każdy mężczyzna rozmyśla, w co się ubrać, aby zaimponować swojej drugiej połówce. Mamy dla Ciebie kilka propozycji…

Czytaj

Garnitury lniane idealne na lato

Lato, słońce i wysokie temperatury, to pogoda o której w sezonie urlopowym marzy każdy. Jednak co zrobić, kiedy idziesz na ważną uroczystość lub spotkanie biznesowe? Wtedy na ratunek przybywa len!

Czytaj
Inspiracje na Halloween
26 października 2017

Jak ubrać się na halloween - eleganckie stylizacje i inspiracje

Haloween już niebawem! Zobacz inspiracje na przebranie w eleganckim stylu.

Czytaj
garnitur na selwestre
7 września 2017

Stylizacja karnawałowa

Niezależnie od tego gdzie będziecie bawić się podczas karnawału ważne jest aby nie zabrakło Wam szampańskiego humoru i dobrego towarzystwa.

Czytaj