KIBICUJEMY POLAKOM!

Dołącz do drużyny Giacomo Conti! Kup lub wylicytuj koszulkę POLSKA i wesprzyj z nami fundację Sportowcy Dzieciom.

​​Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 to doskonała okazja aby świetnie się bawić i podziwiać rywalizację sportową na najwyższym poziomie. Jednak niewielu zdaje sobie sprawę, że przy okazji dobrej zabawy można również pomagać. To wspaniałe, zbliżające się święto futbolu było bodźcem dla naszego działu projektowego, który z tej okazji stworzył specjalne, idealne na mecze, koszulki kibica.
Postanowiliśmy nie poprzestawać jedynie na głośnym dopingu, ale zdecydowaliśmy się przy okazji zrobić wiele dobrego. Do współpracy zaprosiliśmy polskich sportowców, reprezentantów różnych dyscyplin, którzy wraz z nami zagrzewają Polaków do kibicowania i wspierania piłkarzy.


​Każdy z naszych sportowców wziął udział w sesji zdjęciowej, w t-shircie dla kibiców. Następnie t-shirty zostały podpisane przez każdego z nich i wystawione na aukcje charytatywne, z których pełen zysk przeznaczony będzie na Fundację Sportowcy Dzieciom. Ponadto część dochodu ze sprzedaży koszulek również zostanie przekazany fundacji. Zatem pomagać można na dwa sposoby: kupując bądź licytując. Szczegóły akcji znajdziecie na giacomo.pl/kibicujemy.
Przyłącz się do naszej akcji, pomóż spełniać dziecięce marzenia i krzycz jak najgłośniej: KIBICUJEMY POLAKOM!
Kibicuj z Giacomo Conti
Kibicuj z Giacomo Conti!
Kibicuj z Giacomo Conti!
Kibicuj z Giacomo Conti!