Do dziadka z prezentem!

Dla Dziadunia dzięcioł stuka, ryczy krowa, brzęczy mucha, osioł skacze, aż do nieba, zawsze Dziadka kochać trzeba!

prezenty dla dziadka

A to wszystko prawda! Miłości nie da się kupić, ale zaraz za miłością pędzi wielka pokusa dzielenia się i symbolicznego obdarowywania ukochanych bliskich. Można nabyć mały, praktyczny upominek i tym samym wyrazić wdzięczność za przywilej posiadania dziadka. W końcu nie każdy taki przywilej ma! W zabieganym, szalonym świecie mamy coraz mniej czasu na bycie razem. Zwłaszcza z członkami rodziny, którzy z różnych powodów mieszkają daleko i trudność stanowi regularne ich odwiedzanie. Korzystając z tego pięknego zwyczaju  jakim jest dzień dziadka, chcemy zaproponować dodatki, które mogą się szczególnie sprawdzić w charakterze prezentu dla seniorów rodów.  Jak wybrać  coś odpowiedniego, gustownego, nie martwiąc się o rozmiar? Jest sporo możliwości. Warto zainwestować w pomysły ponadczasowe, ale nie nudne. Przedstawiamy kilka propozycji dodatków, które dostarczą dużo radości każdemu eleganckiemu dziadkowi.

Poszetka

Poszetka to modowa wisienka na torcie! Dla dziadka w typie marynarkowym – prezent idealny. W rozmaitych kompozycjach kolorystycznych i wzorniczych oraz wykonane z różnych materiałów. Więcej o dobieraniu poszetek przeczytasz tutaj.  

poszetka w paisleyczarna poszetka w kropkiczerwono-niebieska poszetkazielona poszetka

Krawat & mucha

To obowiązkowe części garderoby każdego eleganta niezależnie od wieku. Stanowią one wyróżniający gadżet – mogą znakomicie oddawać charakter użytkownika. Niezliczone ilości wzorów i materiałów to okazja do zaprezentowania zupełnie nowych stylistycznych możliwości.

krawat w paisleyczerwony krawatgranatowy krawatkrawat we wzory
 

Spinki

Obecnie, wybór spinek do mankietów jest ogromny - uwzględniając kolor, surowiec, a także… nietypowy kształt! Spinki z motywem szachownicy wykonane są ze srebra i masy perłowej, która mieni się kolorami.
kwadratowe spinkiokrągłe spinkizłota spinka spinki srebne
Spinki do mankietów wymagają założenia krawata - brak krawata może spowodować dysonans pomiędzy formalnym charakterem ozdób a luźnym, casualowym stylem.
 

Portfel

Portfel męski - akcesorium bez którego trudno się obejść. To właśnie dlatego ważne jest, aby był starannie wykonany, miał dobrą jakość, a dodatkowo dobrze się prezentował. Portfele składane są zdecydowanie najpopularniejsze wśród mężczyzn.

czarny portfelgranatowy portfelbrązowy portfelportfel od Giacomo

Pasek

Pasek do spodni powinien przede wszystkim pasować kolorystycznie (i materiałowo) do butów i innych dodatków.

czarny pasekgranatowy pasekbrązowy pasekelegancki pasek