percent-image NOWA KOLEKCJA    Zobacz >>
świadek na ślubie

Świadek na ślubie - w co powinien się ubrać?

Ogólna zasada dla mężczyzn i kobiet mówi, że ważne jest, aby nie kraść pokazu Młodej Pary. Zatem w jaki sposób powinien ubrać się świadek? Sprawdź nasze porady!

Czytaj
smoking na wesele
12 sierpnia 2020

Wesela i śluby 2020

Wybór stroju weselnego dla Pana Młodego często spędza sen z powiek nie tylko jemu samemu, ale także Pannie Młodej. Jak ubrać się na ślub i wesele w 2020 roku?

Czytaj
garnitur ślubny
10 sierpnia 2020

Garnitur ślubny, w którym poczujesz się swobodnie

Jak można w prosty sposób wybrać garnitur ślubny w 2020 roku? Sprawdź, na co należy zwracać szczególną uwagę podczas wybierania garnituru dla Pana Młodego.

Czytaj
smoking na wesele

Co wybrać zamiast garnituru na wesele?

Garnitur to strój na wesele dosyć uniwersalny. Nadszedł czas na ubranie na czegoś innego. Sprawdź, co możesz ubrać jako weselną alternatywę dla mężczyzn.

Czytaj
garnitur na kameralne wesele

Męski ubiór na kameralne wesele

Kameralne wesele to coraz częściej stosowana praktyka, którą wybierają Państwo Młodzi. Czy w luźnym towarzystwie należy ubrać się elegancko? Podpowiadamy!

Czytaj
buty na wesele

Wygodne i eleganckie buty ślubne

Wygodne i eleganckie buty ślubne to podstawa udanego wesela. Sprawdź, dlaczego warto wybrać obuwie wysokiej jakości, dopasowane do koloru garnituru.

Czytaj
garnitur ślubny

Strój na wesele - o czym warto pamiętać?

Choć wydaje się, że męski strój na wesele nie jest zbyt problematyczny, to możemy natknąć się na niespodzianki. Jak najlepiej przygotować ubiór na wesele?

Czytaj

Lakierki - czy sprawdzają się podczas ślubu?

Eleganckie buty męskie lakierowane – czy nadają się do Twojej stylizacji ślubnej?

Czytaj