percent-image DRUGA SZTUKA -50%:    Zobacz >>
marynarka na zaręczyny

Chcesz się oświadczyć? Poznaj sekret stylizacji na zaręczyny

Zamierzasz się oświadczyć swojej wybrance? Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów wizerunku - ubierz się w idealną stylizację z męską koszulą oraz marynarką i oczaruj swoją partnerkę.

Czytaj
granatowy garnitur

Garnitur na komunię dla taty — jaki wybrać?

Zastanawiasz się jak ubrać się na Pierwszą Komunię swojego dziecka? Jaki garnitur będzie idealny dla taty dziecka Komunijnego? Znajdź coś dla siebie, na oficjalny obiad w restauracji lub bardziej kameralny w domu.

Czytaj
elegancki garnitur na mature
29 kwietnia 2022

Garnitur na maturę - jaki wybrać?

W życiu pojawiają się wyjątkowe dni, które wymagają specjalnych stylizacji. Jednym z nich niewątpliwie jest egzamin dojrzałości. Chcesz być przygotowany na ten dzień nie tylko pod kątem wiedzy? Włóż idealny garnitur na maturę i poczuj przypływ siebie.

Czytaj
beżowy tręcz
9 marca 2022

Pomaganie nie wychodzi z mody

Zwierzak potrafi stać się nierozłącznym towarzyszem w podróży, pomocnikiem osób niepełnosprawnych czy nawet pracownikiem służb mundurowych. Czworonóg wspiera człowieka za pomocą swoich wyostrzonych zmysłów. Staje się częścią rodziny, przyjacielem, tworzy się bardzo silna więź między nim a właścicielem. Jednocześnie tak wiele z nich jest pozostawionych w schroniskach.

Czytaj
garnitur na rozmowę o pracę

Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną o pracę? Poznaj kilka propozycji

Przygotowujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej? Zastanawiasz się jak zwiększyć swoje szanse zdobycia wymarzonej posady? Pierwsza rzecz, na którą zwróci uwagę pracodawca to Twój ubiór. Dlatego koniecznie dowiedz się, jak powinien ubrać się mężczyzna na rozmowę o pracę.

Czytaj
luksusowa tkanina
29 grudnia 2021

Jaki jest najlepszy materiał na garnitur szyty na miarę?

Jak wyobrażasz sobie swój garnitur marzeń? Świetny krój, ulubione dodatki, wyrazisty kolor, który idealnie komponuje się z karnacją, a całość leży idealnie, dopasowana do Twojej sylwetki? Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że kluczem do perfekcyjnego stroju jest wybór odpowiednich tkanin.

Czytaj
Black Week w Giacomo
23 listopada 2021

Co warto kupić w Black Week? Poznaj kilka propozycji dla mężczyzn

Zastanawiasz się, co warto kupić w Black Friday i podczas Black Week? Chodzi Ci po głowie zakup ciekawej koszuli, marynarki lub garnituru? Chcesz zacząć ubierać się inaczej, a może planujesz odświeżyć swoją garderobę? Znamy Twoje potrzeby, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne okazje!

Czytaj
zakupy ze stylistą Giacomo Conti
7 kwietnia 2021

Ekspert wizerunku Giacomo Conti

Zastanawiasz się nad zmianą wizerunku, a może potrzebujesz podpowiedzi, jak łączyć poszczególne elementy garderoby? Poznaj Eksperta Wizerunku Giacomo Conti.

Czytaj