Konkurs Giacomo Conti - TWOJA INSTA WERSJA

Znudziły Ci się Twoje dotychczasowe kreacje? Puść wodze fantazji z propozycjami od Giacomo Conti oraz Sunset Suits, stwórz swoją kreatywną stylizację i wygraj voucher na 2000 zł!

wakacyjny konkurs

Lato to idealny czas na przewietrzenie garderoby. Nowe kolekcje, nowe propozycje oraz moment, by zmienić wizerunek. W Giacomo Conti wiemy, że warto odświeżać to jak się wygląda, dlatego przygotowaliśmy specjalny konkurs z myślą o poszukiwaczach ciekawych kreacji.

casual marynarkakurtka skórzana polówka biała

TWOJA INSTA WERSJA to propozycja dla tych, którzy lubią eksperymentować. Wystarczy, że polubisz nas na Instagramie, odwiedzisz jeden z naszych salonów Sunset Suits lub Giacomo Conti i opublikujesz na swoim profilu zdjęcie własnej kreacji z użyciem elementów ubioru naszych marek. 5 Najbardziej kreatywnych oraz zjawiskowych pomysłów zostanie nagrodzonych voucherami na zakupy o wartości 2000 PLN. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest także posiadanie karty stałego klienta, którą błyskawicznie wyrobisz w dowolnym salonie naszej marki Giacomo Conti lub Sunset Suits.

koszula czarnagarnitur trzyczęściowybiała koszula

Pamiętaj, by oznaczyć salon, w którym dokonałeś zakupu i profil @giacomocontipolska oraz dodać #giacomocontipolska #giacomoconti, #sunsetsuits #giacomoconti_nazwasalonu (należy oznaczyć salon stacjonarny marki Giacomo Conti). Koniecznie zwróć uwagę, by Twój profil na Instagramie był publiczny, byśmy mogli zauważyć Twoje konkursowe zdjęcie. W ramach weryfikacji, koniecznie zachowaj dowód zakupu poszczególnych elementów ubioru. 

szara marynarkakoszula wzorzystamarynarka w kratę

Jeśli lubisz stworzyć coś samemu, a przede wszystkim masz pomysł na niecodzienną stylizację z wykorzystaniem naszych produktów – to konkurs idealnie dla Ciebie. To propozycja dla każdego! W ten sposób masz szansę odnowić swoją garderobę specjalnie na letni czas. Dla zwycięzców czeka voucher na 2000 PLN! Konkurs trwa do 31.07.2022 – nie czekaj, zrób SWOJĄ INSTA WERSJĘ już dziś!