Stylowe podarunki na Dzień Dziadka

Z wiekiem coraz więcej uwagi zwraca się na elegancki wygląd. Z tego powodu ładne elementy ubioru stanowią idealny prezent na dzień dziadka. Zobacz nasze porady!

idealny prezent dla dziadka

Dziadek zawsze był źródłem niekończącej się mądrości, dobroci, miłości i doświadczenia. Dlatego w tym ważnym dla niego dniu, nie można o nim zapomnieć. Pamiętasz, jak zabierał Cię na wspólne wędkowanie, spacery zakończone wizytą w cukierni, a także uczył gotować pyszne potrawy, które pamiętasz do dziś? Jesteśmy zdania, że uczucia warto wyrażać na co dzień, lecz Dzień Dziadka 2021 powinien być niezapomniany! 

Co kupić na Dzień Dziadka?

Być może nie każdy dziadek lubi świąteczne kartki lub prezenty DIY. Być może, nie każdy dziadek potrafi dokładnie opisać swoje uczucia. My jednak wiemy, że każdy dziadek jest najlepszy na świecie w swojej roli. Dlatego chcemy być pewni, że z okazji Dnia Dziadka 2021 podarujemy prezent, który chwyci go za serce.

Dlaczego nie podnieść poziomu w tym roku i pokazać mu, jak bardzo na nim zależy? Dzięki jednemu z naszych kreatywnych prezentów świątecznych dla dziadka łatwo to zrobić. Oczywiście, każdy dziadek jest inny. Podczas gdy niektórzy mogą cieszyć się książkami, akcesoriami do obserwowania ptaków lub koszem prezentowym wypełnionym świątecznymi ciasteczkami, inni mogą mieć częściowe ciepłe rękawiczki. Dobre wieści? Mamy opcje dla prawie każdego dziadka, który ceni sobie styl! Oto sensowne, przemyślane i niedrogie prezenty!

Top 5 prezenty na Dzień Dziadka w 2021 r.

Dziadek zasługuje w tym szczególnym dniu uznanie za całą siłę, mądrość i miłość, którą wnosi do swoich rodzin i społeczności. Pamiętając o wszystkich dobrych chwilach, które spędziliśmy z dziadkiem, przedstawiamy pięć sugestii, jakie produkty najchętniej są kupowane z okazji Dnia Dziadka. Wybierz jeden z nich i zaplanuj idealny dzień, aby spędzić z dziadkiem jak najwięcej czasu.

Sweter

Ciepły sweter to świetny pomysł na prezent w zimowe miesiące. Przytulny sweter jest idealny dla dziadka, który uwielbia siedzieć na swoim ulubionym krześle i oglądać ulubione programy. Najlepiej wybrać sweter wykonany z naturalnego materiału - wełny, bawełny lub merynosa. Dzięki tym włóknom nie będzie mowy o przegrzaniu się - wygenerowane ciepło zostaje zatrzymane, a jednocześnie ciało może oddychać.

Swetry dla dziadka dostępne są w wielu uniwersalnych kolorach, jak granatowym, grafitowym czy odcieniu butelkowej zieleni. Skorzystaj więc i wybierz jeden dla swojego ukochanego dziadka, który uchroni go przed chłodem. 

Sweter EDMONDO SWAR000214

Koszula

Elegancka koszula ma wiele zastosowań - od spotkań z kolegami na rozgrywkę karcianą, po wizytę w muzeum. Koszula jako prezent na Dzień Dziadka powinna odwzorowywać charakter noszącego. Jeśli zatem Twój dziadek lubi klimaty Szkocji - strzałem w dziesiątkę będą koszule w czerwoną, zieloną i niebieską kratę (a najlepiej mix kolorów!)

Koszula dla dziadka z dużą dawką poczucia humoru i dystansu do świata? W takim razie wybierz elegancką koszulę ze wzorami: geometrycznymi, florystycznymi, piórami lub kropkami. W końcu, kto sugeruje, że życie na emeryturze musi być nudne i pozbawione koloru?

Koszula SIMONE KDBE001043

Krawat

“To już jest ostatni krawat” - nie powiedział nikt nigdy. Krawatów nigdy dość! To najważniejszy element eleganckiego wyglądu, z którego nie trzeba rezygnować z racji wieku. Warto wybierać krawat na prezent, zgodnie z charakterem dziadka lub jego upodobań kolorystycznych.

Krawaty dla dziadka można wybrać, bazując na kilku wariantach:

  • wersji klasycznej - gładkie krawaty w jednym kolorze, np. granatowe, czarne, bordowe, ciemnozielone,
  • wersji ekstrawaganckiej - mocne kolory takie jak żółty, pomarańczowy, czerwony,
  • wersji wzorzystej - kropki, romby, wzór Paisley, krata, czy wzory florystyczne.

Wszystkie wyżej wymienione pomysły na kupno krawatu dostępne są w naszej ofercie sklepu Giacomo.pl

Krawat KWSR002021

Kamizelka

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w dużym mieście, czy małym miasteczku, kamizelka zawsze będzie dobrze wyglądała na starszym mężczyźnie. Czy dziadek jest pierwszą osobą, do którego się zwracasz, gdy potrzebujesz coś naprawić? Kamizelka z dużą ilością kieszeni jest niezbędna dla każdego majsterkowicza.

Nie zapomnijmy jednak o eleganckich kamizelkach, które doskonale pasują do marynarek lub jako samodzielne odzienie do koszuli. Czarna, granatowa, grafitowa, a może bordowa? Kamizelkę należy dobrać pod kolor spodni, które najczęściej nosi dziadek. 

Kamizelka PAOLO GKTS900314

Portfel

Niezbędnik, który zawsze warto mieć ze sobą. Choć w portfelu znajdują się wyłącznie rzeczy materiale - nie można zapomnieć o warstwie sentymentalnej. Portfele wykonane z najlepszych materiałów. Niektóre z nich w posiadają w środku okienko, w którym każdy dziadek będzie mógł włożyć zdjęcie swoich najbliższych. 

Portfel męski PRK0000011

Jednak wspólnym wątkiem, który przebiega przez wszystkie te sugestie dotyczące prezentów, jest czas spędzony razem. Jeśli nie spotykasz się na co dzień ze swoim dziadkiem, zaplanuj coś specjalnego na ten dzień. Jak powie większość dziadków, czas i towarzystwo to największe dary ze wszystkich.

Czytaj także: Prezenty na Dzień Dziadka od 29 zł