Stylizacja biznesowa z trzyczęściowym garniturem

Trzyczęściowy garnitur to propozycja nie tylko podczas ważnych uroczystości typu ślub. Mogą po niego sięgnąć także biznesmeni...

garnitur biznesowy

Odpowiednio dobrana kamizelka to gwarancja, że mężczyzna będzie prezentował się bardzo elegancko. Obecnie powraca z dawnych czasów, aby znów zdobywać serca dżentelmenów. Trzyczęściowy garnitur to doskonała propozycja nie tylko podczas ważnych uroczystości typu ślub. Mogą po niego sięgnąć także biznesmani, którym zależy na niezwykle wykwintnym wizerunku.

Trzyczęściowy garnitur wygląda bardzo elegancko. Biznesowa stylizacja z kamizelką z pewnością zrobi dobre wrażenie na wszelkich formalnych spotkaniach. Odpowiedni ubiór może wpłynąć na lepsze i korzystniejsze postrzeganie nas jako partnerów w biznesie przez potencjalnych kontrahentów. Aby odpowiednio się prezentować, ważne aby trzyczęściowy garnitur był dobrze dopasowany do sylwetki mężczyzny. Idealnie leżąca kamizelka to taka, która sięga dolnej części paska. Nie może być zbyt obszerna, ale nie ma też krępować ruchów.

Przygotowaliśmy stylizację biznesową z wykorzystaniem garnituru - stonowaną, formalną i bardzo elegancką. Nasz trzyczęściowy garnitur w ciekawym jasnym kolorze granatu. Warto zwrócić uwagę na kamizelkę tego zestawu – dwurzędowa, z pięknym szalowym kołnierzem. Sprawi, że stylizacja będzie niebanalna. Połączyliśmy go z białą koszulą i poszetką, złożoną w bardzo elegancki, prosty wzór w tym samym kolorze. W butonierkę, którą w ślubnej wersji ubarwiają bukieciki, wpięliśmy pin w kształcie kwiatu, w kolorze garnituru. Aby przemycić nieco wzorów do stylizacji, postawiliśmy na ciekawy krawat w deseń. Do tej wersji idealnie będzie pasowało eleganckie, wiązane obuwie w kolorze karmelu oraz pasek w tym samym odcieniu.

garnitur trzyczęściowy