Sprawdź kim jest Ekspert Wizerunku

Czeka Cię zakup garnituru na specjalną okazję lub może wreszcie chcesz dobrać męską stylizację idealnie pod siebie? W takiej sytuacji potrzebujesz specjalisty z dziedziny mody - eksperta wizerunku.

Dawniej istniała rola Arbitra Elegantiarum – była to osoba powszechnie uznawana w społeczeństwie za dystyngowaną i elegancką. Był to autorytet w dziedzinie dobrego smaku, prawidłowego ubioru, a także manier. Obecnie rzadko używa się takiego tytułu, jednak osoby, specjalizujące się w tej dziedzinie dalej pozostały.

Dzięki Ekspertowi Wizerunku masz szansę skorzystać z pomocy osoby, która jest profesjonalistą w dziedzinie dobierania stylizacji. To przede wszystkim ekspertyza z zakresu wizualnej i modowej wiedzy i czynników wpływających na Twój wizerunek. Wiedza zebrana, dzięki szeroko zakrojonym obserwacjom w ramach pracy naszych stylistów. Ekspert Wizerunku Giacomo Conti to osoba, która zna od podszewki zarówno najnowsze trendy, jak i filary klasycznej, ponadczasowej mody męskiej, a dzięki ugruntowanemu doświadczeniu w codziennej pracy z klientem potrafi je idealnie dostosować do Ciebie i Twoich potrzeb.

W ten sposób:

  1. Podkreślamy naturalne kolory Twojej karnacji
  2. Uwydatniamy zalety Twojej sylwetki, przykrywając tym samym niedociągnięcia
  3. Dobieramy stylizacje uwzględniając to, jaki efekt chcesz osiągnąć
  4. Poinstruujemy Cię jak nosić i zakładać poszczególne elementy garderoby
  5. Podpowiemy jak dobrać stylizację do danej okazji

Idea dobrego stylu to dla nas również świadczenie doradztwa z dziedziny dobrego wizerunku. Dlatego powstała inicjatywa projektu wewnątrz firmowego pod tytułem Ekspert Wizerunku.

Jest to możliwe przede wszystkim dzięki temu, że komponując nasze kolekcje kierujemy się różnorodnością. Wychodzimy z założenia, że mężczyźni uwielbiają wkładać stylizacje garniturów nie tylko od święta. Dlatego tak wiele u nas garniturów kolorowych oraz wzorzystych. W ten sposób nasze garnitury nadają się zarówno do świątecznych okazji, jak i do codziennego, casualowego użytku. Dzięki temu propagujemy idee, według których mężczyzna nie będzie wyglądał infantylnie i groteskowo w eleganckich stylizacjach, chodząc na co dzień.

Celem Ekspertów Wizerunku jest spełnić Twoje oczekiwania za pomocą własnej ekspertyzy oraz doświadczenia. Korzystając z naszego programu, możesz już teraz umówić się na wizytę w wybranym mieście. W ten sposób spotkasz się z wykwalifikowanym ekspertem wizerunku, który pomoże Ci dobrać do czego potrzebujesz. Skorzystaj z naszego formularza umów się na bezpłatną konsultację w salonie.