Poznaj sekret ludzi sukcesu - zacznij nosić garnitur

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak wielu ludzi sukcesu chodzi w garniturze? Z jakiegoś powodu, prezesi oraz pracownicy na wyższych stanowiskach przychodzą do pracy ubrani w koszulę i marynarkę. Jest tak dlatego, że znają moc eleganckiego garnituru. Teraz również Ty masz możliwość ją poznać.

garnitur na każdą okazję

Niezawodny sposób na zrobienie pierwszego, dobrego wrażenia

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub przedstawicielem handlowym, z pewnością wiesz, jak ważne jest nawiązywanie relacji z drugim człowiekiem. Każdy chce wyglądać dobrze, podkreślić swoje mocne strony i zwrócić na siebie uwagę. Jednak o tym, czy Ci się uda zdobyć czyjeś zaufanie lub sympatię, decydują sekundy na samym początku spotkania. Pierwsze dobre wrażenie możesz zrobić tylko raz, dlatego męski garnitur dobrze dobrany do Twojej sylwetki, to najlepszy sposób byś pokazał swoją klasę i zjednał sobie rozmówcę, gdy tylko na Ciebie spojrzy.
 

Jak wzbudzić zaufanie swoim wyglądem?

Może zauważyłeś, że znacznie łatwiej prowadzi się rozmowę biznesową, gdy osoba po drugiej stronie stołu, od samego początku postrzega Cię jako kogoś godnego zaufania? Elegancki garnitur to rodzaj ubioru, który dodaje powagi i niezwykle pomaga w budowaniu korzystnego wizerunku. W ten sposób inni natychmiast przypiszą Ci cechy powiązane z dojrzałością. Uznają Cię za kogoś, kto posiada doświadczenie, wie o czym mówi oraz warto mu zaufać. Wszystko to bez wypowiedzenia ani jednego słowa.

elegancki garnitur w kratęgarnitur trzyczęściowynowoczesny garnitur męski


Podkreśl najważniejszy element Twojego wizerunku

Dbasz o swój wygląd, by wywołać pozytywne wrażenie. Najważniejsza jest oczywiście twarz. Zarost oraz fryzura, wszystko to musi być odpowiednio zadbane i wystylizowane. Dlaczego to takie ważne? Gdyż to Twoja pierwsza wizytówka, od niej zależy, czy osiągniesz sukces. Kiedy masz na sobie stylowy garnitur, prowadzi on wzrok osoby, która na Ciebie patrzy od dołu do góry, aż do twarzy. Twój ubiór staje się swego rodzaju przedsionkiem, wskazującym na wszystkie cechy reprezentatywne.
 

Poszetka – mała i efektowna

Wiele osób nie docenia wartości poszetki. Jest to elegancka chusteczka, którą wkłada się do brustaszy – kieszonki, znajdującej się na wysokości klatki piersiowej marynarki. Zgodnie z zasadami ubioru, powinna ona być w innym kolorze niż krawat. Tak dobrany dodatek do eleganckiej stylizacji, rozjaśni Twoją twarz i jeszcze bardziej podkreśli jej męskie rysy. Dzięki temu, że kontrastuje z resztą stroju, przykuwa uwagę i w ten sposób masz szansę elegancko się wyróżnić.

poszetka z niesamowitym wzoremposzetka w odcieniu różowymposzetka z oryginalnym wzorem


Wyglądaj zdumiewająco z garniturem uszytym tylko dla Ciebie

Ubieranie się w takim stylu potrafi odmienić Twój wygląd oraz to, w jaki sposób postrzegają Cię inni. Dzięki temu masz szansę pozytywnie wpłynąć na swojego rozmówcę, co ułatwi Ci przedstawienie oferty lub prowadzenie negocjacji. Pamiętaj jednak, że aby całość mogła zadziałać, musisz dostosować garnitur do Twojego rodzaju sylwetki, karnacji, a nawet kształtu twarzy.

Wiemy, że czasem ciężko dobrać idealny komplet. Dlatego też przygotowaliśmy pomoc w postaci poprawek krawieckich oraz możliwości szycia na miarę. Ubierz swoją ulubioną marynarkę, dobierz do tego stylową koszulę i zacznij osiągać sukces w swoim życiu zawodowym z perfekcyjnym wizerunkiem, już teraz.