Czworonogi na salony!

Zwierzęta nieustannie potrzebują naszej pomocy. Same nie zawsze są w stanie o siebie w pełni zadbać. Dlatego po raz drugi pokazujemy, że miarą prawdziwego gentlemana, jest wspieranie tych najmniejszych, czworonożnych zwierzaków, które potrzebują opieki dobrych opiekunów – nas ludzi.

Już drugi raz wsparliśmy Fundację Schronisko dla Zwierząt w Gaju, która od wielu lat zajmuje się opieką nad porzuconymi oraz chorymi zwierzakami. W ich ośrodku znajduje się masa czworonogów, które oczekują na właściciela, gotowego przygarnąć jedno z nich i dać mu ciepło. Ponownie postanowiliśmy rozpropagować adopcję zwierząt, przybliżając wizerunek w niecodziennej sesji zdjęciowej. Obok profesjonalnych modelów, ubranych w nasze szykowne stylizacje z naszej kolekcji, pozowali również między innymi: Homer, Agatka, Rami czy Tina.

Pomóż czworonogom odnaleźć nowy dom

W tej edycji akcji „Pomaganie nie wychodzi z mody. Czworonogi na salony!” do grona placówek, którym pomagamy dołączyła Fundacja "GŁOSEM ZWIERZĄT". Tym razem sesja zdjęciowa odbyła się także w plenerze. Dominowały modne stylizacje jesienne, w modnych w tym sezonie odcieniach brązu – zarówno w przypadku kurtek, jak i marynarek czy spodni. Pojawiły się również kompozycje eleganckie w postaci granatowych garniturów z motywem kraty lub żakardu.

Celem akcji jest zachęta innych, by odważyli się adoptować zwierzę, które rozpromieni ich dom. Podobnie jak ostatnio, na witrynach naszych salonów pojawią się plakaty z bohaterami sesji, wraz ze specjalnymi kodami do zeskanowania, które przekierują bezpośrednio na stronę adopcji.

garnitury męskie

Dowiedz się więcej na temat bohaterów naszej sesji – niezwykłych podopiecznych Fundacji Schronisko dla Zwierząt w Gaju. Odwiedź stronę i podejmij decyzję o adopcji! Przygarnij uroczego czworonoga. Podaruj mu dom i opiekę, a okaże Ci wdzięczność każdego dnia!
 
🐾 Ratujemy zwierzaki [klik]: Ogólnopolska zbiórka wspierająca Podopiecznych Schroniska w Gaju
🐾 Ratujemy zwierzaki [klik]: Ogólnopolska zbiórka wspierająca Podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt
🐾 Ratujemy zwierzaki [klik]: Ogólnopolska zbiórka wspierająca Podopiecznych Fundacji Przyjaciele Palucha
🐾 Ratujemy zwierzaki [klik]: Ogólnopolska zbiórka na rzecz Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt
🐾 Ratujemy zwierzaki [klik]: Ogólnopolska zbiórka wspierająca Podopiecznych Fundacji Wzajemnie Pomocni