Międzynarodowy Dzień Garnituru - a który pasuje Tobie?

Garnitur to najbardziej rozpoznawalny element każdego dżentelmena. Dzień Garnituru to idealna okazja do urozmaicenia swojej garderoby o nowe stylizacje!

Od zawsze garnitur był cechą szczególną panów z klasą. Dawniej zakładano go praktycznie na co dzień. Dziś stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny. Choć nie jest gwarantem, tak mimo wszystko często świadczy o wysokiej kulturze osobistej. Chodzą w nich Ci, którzy pragną zrobić dobre wrażenie na osobach w swoim otoczeniu. Dla niektórych jest również sposobem na podniesienie własnej pewności siebie.

Strój który wzmocni Twoje cechy

Męski garnitur jest dla właściciela niczym zbroja – powinien się on czuć w niej dobrze i bezpiecznie. To idealny ubiór na trudne spotkania, a wielu mężczyzn zakłada go wtedy, gdy czeka przed nimi wymagające zadanie. Taka stylizacja nie może obejść się bez eleganckich spodni garniturowych, koszuli – najlepiej białej lub niebieskiej oraz szykownej marynarki. W niektórych przypadkach założyć można również kamizelkę, jednak ten element zdecydowanie warto zarezerwować dla najbardziej formalnych okazji.
 

Garnitur ma więcej niż jedno oblicze

Jednak tego rodzaju stylizacja nie jest przeznaczona jedynie do wydarzeń biznesowych. To także idealny ubiór na wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, przy których nie można zapomnieć o ślubach. Garnitur ślubny to absolutny must have każdego mężczyzny i wydarzenie, na które zwyczajnie nie wypada ubrać się inaczej. 

Przez to, że na tak wiele okazji pasuje garnitur, moda męska poszła w kierunku różnorodności. Obecnie rzadko spotkamy panów, którzy ubrani są identycznie. Ogromny wybór spośród kolorów, wzorów, stylów, poziomów elegancji, a także elementów garderoby, które można ze sobą łączyć w różny sposób, sprawiły, że stylizacje męskie przestały być nudne. Aktualnie panowie dobierają garnitur nie tylko ze względu na okazję, ale także ze względu na ich urodę, karnację, zwracają uwagę, jaki kolor pasuje do nich najbardziej. 
 

Propozycje dla najbardziej wymagających mężczyzn

W naszej ofercie znajdziesz zarówno marynarki, koszule, jak i spodnie w różnym stylu. Będziesz w stanie dobrać modele w paski lub modną kratę. Ta zaś nie posiada jedynie jednej wersji. Wybierz spośród kilku rodzajów – od rzadszej, mniej widocznej i bardziej eleganckiej, aż po wyrazistą casualową kratę.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Garnituru, zerknij na swoje męskie stylizacje! Może to świetna okazja, by odświeżyć swoją garderobę i sięgnąć po nowe, wyraziste, nowoczesne lub klasyczne komplety, najbardziej rozpoznawalnego męskiego ubioru. Sprawdź naszą najnowszą kolekcję, przygotowaną dla prawdziwych mężczyzn!