Love is love, czyli walentynkowe inspiracje

Jak zwykle o tej porze pojawia się dylemat – czego, poza miłością, pragnie moja druga połówka? Oto nasz Walentynkowy must buy!

prezenty na walentynki

Walentynkowy prezent dla niego – porady ogólne

Okazji do prezentowych rozstrzygnięć w ciągu roku nie brakuje. Ale Walentynki to wyjątkowe święto, podczas którego skupiamy się tylko na tej jednej, szczególnej osobie w naszym życiu.
Przybywamy z pomocą i podpowiadamy w jaki walentynkowy prezent dla mężczyzny warto zainwestować, aby poczuł się zaopiekowany i doceniony.
 
Walentynki to jedyna okazja w roku kiedy przy wyborze prezentu kierujemy się tylko sercem <3.Jakie zatem mogą być upominki na walentynki?
 

Jakie zadania powinien spełniać prezent jako produkt?

W sytuacji idealnej walentynkowy prezent dla niego jest zarazem praktyczny, jak i symboliczny oraz osobisty. Może być to coś związanego z jego pracą zawodową, albo skojarzeniami dotyczącymi waszego wspólnego życia. Prezent walentynkowy może być też okazją do otwarcia się na nowe pomysły stylizacyjne czy znalezienia przestrzeni dla nieodkrytych wcześniej dodatków. Warto rozważyć taki pomysł.

 

Prezent walentynkowy dla Twojego mężczyzny


KOSZULA
To gatunek prezentu, który nigdy nie wyginie. Zawsze się sprawdza, zawsze przyda. W ofercie Giacomo Conti znaleźć można niezwykłe wzory i wspaniałe fasony koszul na każdą okazję. Nadruk w technologii digital print pozwala na zachowanie pełni i wyrazistości koloru.
Dla mężczyzny ceniącego odsłonę casualową dobieramy modny granatowy sweter Fabrizio oraz elegancki jedwabny krawat typu Seven Fold.koszula w liściasty wzór koszula w kwiaciasty wzór
czarna koszula w kwiatyczarna koszula w liście


MUCHA
Kiedyś ekstrawagancka, dziś jako jedna z części składowych stylowego outfitu. W ostatnich latach muchy męskie  wróciły do łask i coraz częściej możemy je zobaczyć w stylizacjach casualowych dla mężczyzn. Dają wspaniałe pole do popisu w połączeniu z koszulami i innymi dodatkami. Warto zaryzykować i sprezentować muchę nawet nieprzekonanemu walentynkowi. Eksperyment może okazać się trafiony. Do muchy proponujemy błękitną koszulę Simone typu slim.czerwona mucha granatowa mucha w kropki
czarna mucha fioletowa mucha we wzór
 

Prezent na walentynki dla chłopaka


PERFUMY
Dzięki perfumom wyrażamy swój charakter czy styl, ale również… pożądanie i emocje. Sprawiają, że mężczyzna staje się elegancki, seksowny, pewny siebie i nowoczesny. Tak, perfumy właśnie w taki sposób potrafią odmienić nasz wizerunek i odpowiednio zaakcentować osobowość. To też jeden z produktów, który wydaje się być odpowiednim pomysłem na prezent walentynkowy.


perfum od Giacomoperfum od Giacomo
PORTFEL
No cóż, tak jak bez miłości, tak i bez niego nie da się żyć. Co więcej, co jakiś czas warto go wymienić, przedmiot w częstym użyciu się po prostu niszczy. Oferta portfeli męskich jest szeroka, ale my proponujemy modele klasyczne, czarne, skórzane. Pojemne, wyposażone w liczne przegródki – ucieszą oko i głowę.

portfel czarnyczarny portfel


Czytaj także: Stylowe upominki na dzień chłopaka.

Prezent z okazji walentynek dla męża


SZELKI
To przykład prezentu ciekawego i praktycznego. Dziś stanowią ekstrawagancki dodatek, służący nie tylko do podtrzymywania spodni przy wystającym brzuchu. Stanowią ważny element każdej niebanalnej stylizacji.

PASEK
Skórzany, bawełniany, zawsze potrzebny. Produkt ponadczasowy i niezwykle praktyczny, drobny szczegół wpływający na stylizację. Wykonany z wysokiej jakości skóry z ciekawą klamrą w kolorze srebrnym lub czarnym podkreśli elegancję danej stylizacji. Do spodni można dobrać spodnie Stefano z wysokiej jakości bawełny.
granatowy pasekbrązowy pasek
 czarny pasekczarny pasek w paski
Na koniec tradycyjny, standardowy nieśmiertelnik – walentynkowe skarpetki! Last minute, prezent idealny.

Więcej prezentowych inspiracji znajdziesz tu.