Lakierowane buty ślubne Pana Młodego

Choć lakierowane buty męskie zniknęły z półek w poprzednich sezonach, trendsetterzy dosadnie nam o nich przypomnieli tego roku. Lakierowane obuwie wróciło bowiem w wielkim stylu, obejmując zarówno eleganckie buty wizytowe, sportowe adidasy czy casualowe obuwie typu brogsy.

Nasza propozycja, sznurowane lakierowane buty męskie ze skóry naturalnej, zarówno czarne jak i granatowe, doskonale nadadzą się na ślub i wesele, podkreślając szyk Pana Młodego, choć w późniejszym czasie warto pamiętać, że doskonale prezentować się będą również przy wieczorowych stylizacjach.

Przy tego rodzaju obuwiu warto pamiętać o kolorystyce – czarne lakierki podkreślą wyjątkowość garniturów ślubnych o czarnej barwie, ale i będą pasować do granatowych garniturów z czarnymi wstawkami. Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku trzeba też jednak mieć na uwadze, że kolor paska do spodni powinien być wówczas czarny. Z kolei granatowe buty lakierowane zakładamy do granatowych garniturów lub czarnych, ale pasek do spodni znów musi być w kolorze butów, w tym wypadku, granatowy.
Granatowe lakierowane buty ślubne