Lakierowane buty ślubne Pana Młodego

Choć lakierowane buty męskie zniknęły z półek w poprzednich sezonach, trendsetterzy dosadnie nam o nich przypomnieli tego roku. Lakierowane obuwie wróciło bowiem w wielkim stylu, obejmując eleganckie buty wizytowe, sportowe adidasy czy casualowe obuwie typu brogsy

Nasza propozycja, sznurowane lakierowane buty męskie ze skóry naturalnej, zarówno czarne jak i granatowe, doskonale nadadzą się na ślub i wesele, podkreślając szyk Pana Młodego, choć w późniejszym czasie warto pamiętać, że doskonale prezentować się będą również przy wieczorowych stylizacjach.
Granatowe lakierowane buty ślubne
 

Jak dobrać kolor butów?

Przy tego rodzaju obuwiu warto pamiętać o kolorystyce – czarne lakierki podkreślą wyjątkowość garniturów ślubnych o czarnej barwie, ale i będą pasować do granatowych garniturów z czarnymi wstawkami. Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku trzeba też jednak mieć na uwadze, że kolor paska do spodni powinien być wówczas czarny. Z kolei granatowe buty lakierowane zakładamy do granatowych garniturów lub czarnych, ale pasek do spodni znów musi być w kolorze butów, w tym wypadku, granatowy.

czarne lakierkilakierówki granatowe

Buty na ślub z technologią STEPTRONIC, sprawią, że przetańczysz całą noc

Jednym z najważniejszych elementów, na które musisz zwrócić uwagę podczas wyboru butów na ślub, jest ich wygoda. Pamiętaj, że będziesz je nosił przez kilkanaście godzin, dlatego nie pozwól, by popsuły Ci ten najważniejszy dzień w życiu. Dbamy o Twoją wygodę oraz bezpieczeństwo. Wiemy, że źle dobrane buty, niskiej jakości nie tylko powodują ból, ale także mogą prowadzić do problemów zdrowotnych. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego. Poznaj buty od Giacomo Conti, które są wykonane z wykorzystaniem specjalnej technologii STEPTRONIC.
Produkowane są w oparciu o najwyższych standardów, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować luksus i komfort nie tylko podczas jednego, ale wielu ważnych wydarzeń w Twoim życiu. Wszystko dzięki wielowarstwowej konstrukcji, miękkiej wyściółce z owczej skóry oraz amortyzowanej, perforowanej wkładki, wykończonej podeszwą, wykonanej w 100% z naturalnej gumy. Ubierając takie buty na ślub, masz pewność, że przetańczysz w nich całą noc. Będą Cię nieść podczas najtrudniejszych pląsów pierwszego tańca.

buty steptronicbuty brązowe