Kurtki przejściowe tej jesieni!

Różne kolory, ciekawe faktury, skórzane wykończenia – to tylko niektóre oryginalne cechy naszych propozycji na chłodniejsze dni. Sprawdź co przygotowaliśmy dla wszystkich modnych mężczyzn na tegoroczną jesień.

Jednym z bardziej widocznych trendów, który nie zmienia się od wielu lat w męskich stylizacjach jest ten inspirowany codziennością w połączeniu z jakże nieprzewidywalną każdej jesieni, aurą pogodową. A mowa o trendzie na kurtki przejściowe, w których po prostu mamy czuć się komfortowo i wyglądać modnie.
 

Modna kurtka przejściowa

Jak wybrać zatem ten idealny fason czy kolor kurtki? Zdecydowanie, to sprawa indywidualna dopasowana do naszej sylwetki jak i reszty garderoby, która w całości stworzy nam spójną całość stylizacyjną.

....Z
dwustronnej tkaniny, granatowej na zewnątrz , czy  niebieskiej od wewnątrz. Zapinana  na dwa guziki, z nakładanymi kieszeniami, czy może  z jednym rozporkiem z tyłu, albo na przykład kurtka kształtem bazująca na marynarce, co dodatkowo podkreśli smart casualowy styl - mamy dla Was duży wybór kurtek przejściowych.