Szykujesz się na Studniówkę w 2023 roku? Wybierz garnitur dla Siebie!

Szukasz garnituru na Studniówkę, który odzwierciedli Twój unikalny styl? Sprawdź nasz szeroki wachlarz stylizacji wieczorowych dla młodych mężczyzn.

garnitury klasyczne
 

Znajdź garnitur w Twoim stylu

Studniówka to jedyne w swoim rodzaju takie wydarzenie w życiu, które podsumowuje wiele lat nauki. Jest to świętowanie i swoiste przejście z uczniowskiego w pełni dorosły styl życia. To także moment, gdy chłopak staje się mężczyzną, a wielu z nich pierwszy raz ma okazję ubrać się w wyjątkową męską stylizację – garnitur wieczorowy

Taki dzień to jedna z pierwszych okazji dla młodego mężczyzny, by ubrać się w coś wyjątkowego i włożyć swój wymarzony garnitur. Jedni postanawiają podkreślić swobodę oraz sportowy charakter, inni uwielbiają klasykę. Obecnie możesz wybrać spośród wielu modnych propozycji, dzięki którym wyrazisz siebie, a także odkryjesz swój własny – unikalny styl. Dla jednych i drugich przygotowaliśmy wyjątkowe kreacje garniturów studniówkowych.

 

Garnitur dla młodych

Warto pamiętać, że impreza studniówkowa odbywa się wieczorem, zatem odpowiedni dla niej będzie strój wieczorowy. Dla młodego mężczyzny oznacza to najczęściej włożenie czarnego garnituru. Wybierając ten styl, masz pewność, że dopasujesz się do każdej aranżacji w jakiej zostanie przygotowana sala. Dodatkowo taki ubiór wykorzystasz bez przeszkód do wszelkich innych okazji rodzinnych w przyszłości i włożysz go na egzamin maturalny.

Oprócz takich rozwiązań dużym powodzeniem cieszą się także wszelkiego rodzaju kompozycje marynarek w kratę. Takie zestawienie pomoże Ci uzyskać o wiele bardziej sportowy look, jednocześnie zachowując pewne normy elegancji. Klubowa marynarka w połączeniu z modnymi spodniami chino oraz stylową, męską koszulą. 

Niezwykle modną alternatywą, która również świetnie wpasowuje się w styl wieczorowy jest garnitur w kolorze fioletowym lub granatowym. Tego rodzaju kolory, przykuwają uwagę, a stylizacje zachowują elementy klasyki dodając do nich nutę ekstrawagancji, dzięki oryginalnym barwom.
 

Postaw na wytrzymały materiał

Dla wielu młodych mężczyzn będzie to pierwszy poważny garnitur w życiu, dlatego tym bardziej warto, by był on wysokiej jakości i posłużył wiele lat. W tym celu koniecznie postaw na naturalne materiały, takie jak bawełna wraz z domieszkami innych tkanin. Zaletą takiego rozwiązania jest stylizacja, która wytrzyma w różnych warunkach i będzie się prezentować bardzo dobrze podczas wszystkich tańców na studniówce. Warto pamiętać, że garnitur nie składa się jedynie z samej marynarki. To także buty, koszula, ewentualnie kamizelka oraz dodatki, jak poszetka, spinki – w zależności od rodzajów mankietu. Dobrym pomysłem jest postawić od samego początku na wysoką jakość, dzięki czemu będziesz mógł z nich korzystać i dobrze wyglądać przez wiele lat.

Jeśli zależy Ci na perfekcyjnym dobraniu stylizacji pod swoje wymagania, koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów. Nasi doświadczeni doradcy, którzy są ekspertami wizerunku, pomogą Ci dobrać każdy element stroju, tak byś czuł się świetnie oraz wyglądał idealnie.