Garnitur w kratę - styliacje

Delikatne desenie na tkaninach marynarek i zestawów garniturowych to coraz częściej widoczny trend na wybiegach znanych projektantów. Poznaj nasze propozycje dla dżentelmenów, którzy na co dzień bacznie śledzą zmieniające się tendencje modowe.

Delikatne desenie na tkaninach marynarek i zestawów garniturowych to coraz częściej widoczny trend na wybiegach znanych projektantów. Dżentelmenów, którzy na co dzień bacznie śledzą zmieniające się tendencje modowe, w obecnym sezonie najczęściej zobaczymy w garniturach w groszki, prążki, mikrowzory czy kratę, najlepiej w ciekawym, niebanalnym kolorze. Często jednak Panowie unikają tego typu elementów, ponieważ nie do końca wiedzą z czym mają je łączyć, bojąc się zbyt odważnego charakteru końcowej stylizacji.  

Przygotowaliśmy trzy propozycje outfitów z wykorzystaniem garnituru z deseniem, aby pokazać, na jak wiele możliwości stylizacyjnych pozwala ten pozornie trudny do ugrania element garderoby. Nasz wybór padł na ciekawy, niebieski garnitur w chabrowym odcieniu w delikatną kratę. Zobacz jak wykorzystaliśmy go w propozycjach o różnym stopniu formalności.

Biznesman na medal

Nasza biznesowa wersja to idealna propozycja dla Panów, którzy chcą zrezygnować z przewidywalnych, ciemnoszarych i granatowych propozycji na rzecz modowych smaczków. Głównego bohatera stylizacji zestawiliśmy z pięknie komponującym się eleganckim, skórzanym obuwiem w kolorze palonego karmelu oraz współgrającymi z nimi paskiem i zegarkiem w tych samych odcieniach. Biznesowego charakteru nadaje tutaj biała, klasyczna koszula oraz prosta, ale jakże efektowna poszetka ułożona w brustaszy. Odważniejszym Panom proponujemy dobrać do tego zestawu krawat w bardzo popularny w tym roku wzór paisley. Jesteśmy pewni, że stylizacja w takiej wersji to gwarancja udanych negocjacji i dobre pierwsze wrażenie.

garnitur w kratę

Smart-casualowy luz

Połączyliśmy elegancki garnitur w modną kratę z nonszalancko rozpiętą, białą koszulą i otrzymaliśmy iście włoską, smart-casualową propozycję. Ciekawy charakter stylizacji zapewniają tutaj eleganckie buty (tzw. „monki”), odsłaniające kawałek bosej stopy. Dżentelmeni z pewnością docenią subtelne, ale interesujące dodatki dobrane do outfitu naszego modela. W klapie marynarki umieściliśmy pin w kształcie kwiatu, który kolorystycznie odpowiada barwie wzoru na marynarce, natomiast w brustaszy ułożyliśmy poszetkę w granatowym odcieniu. Dzięki rozpiętej koszuli całość stylizacji nabiera nieco luźniejszego charakteru, nadal prezentując się niezwykle elegancko.

garnitur biznesowy

Stylowo na co dzień

W ostatniej propozycji postanowiliśmy pozbyć się eleganckiej marynarki i pokazać w jaki sposób można wykorzystać spodnie z naszego zestawu garniturowego w codziennych stylizacjach. Granatowe spodnie w kratę doskonale będą prezentowały się z białą, lnianą koszulą na krótki rękaw, elegancką torbą dobraną do butów monków i ciekawym paskiem w kolorze karmelowym, który w doskonały sposób podkreśli kolory outfitu. W chłodniejsze dni polecamy dobrać do nich lekki, jasno-brązowy sweterek, który złagodzi całą stylizację.

stylizacja casual