Garnitur na komunię dla taty — jaki wybrać?

Zastanawiasz się jak ubrać się na Pierwszą Komunię swojego dziecka? Jaki garnitur będzie idealny dla taty dziecka Komunijnego? Znajdź coś dla siebie, na oficjalny obiad w restauracji lub bardziej kameralny w domu.

garnitury na komunie

Jaki strój dobrać dla taty na Pierwszą Komunię dziecka?

Pierwsza Komunia to święto wyjątkowo ważne dla całej rodziny. Dzieje się tak dlatego, że jest to powód, dla którego zjeżdżają się wszyscy Twoi bliscy. Niezależnie, czy zdecydujesz się na domowy poczęstunek, obiad w ogrodzie, czy pełnoprawne przyjęcie w restauracji, takie wydarzenie nabiera wymiaru oficjalnego, potrzebujesz stroju odpowiedniego do danych okoliczności.

Dlatego ważne jest, byś wiedział, jak powinien ubrać się tata dziecka na komunię. Najlepiej sprawdzi się oczywiście garnitur. Warto oczywiście, byś określił, jaki charakter będzie miał poczęstunek po całej uroczystości. Całość, która odbywać się będzie w kościele, jest oczywiście dość podniosła, jednak jest utrzymana w atmosferze radości. Ponadto komunie odbywają się w maju, dlatego bardzo dobrze będziesz się prezentował w jaśniejszych barwach.

niebieski garniturbiała koszula w kwiatkibrązowy trencz

Jasne garnitury na komunię — idealna propozycja dla ojca

Świetnie sprawdzi się zatem niebieski garnitur dla taty na komunię, w połączeniu z białą koszulą. Jeśli zależy ci na bardziej eleganckiej stylizacji, wystarczy, że założysz do tego stylowy krawat. Nie bój się kreacji wiosennych w różnych kolorach. Błękitny lub szary garnitur w kratę z pewnością będą dobrym pomysłem. Tak samo, jak stylizacja z jasnymi, brązowymi spodniami wraz z ciekawą koszulą we wzoryWszystko ze względu na porę roku, w jakiej odbywają się uroczystości związane z Pierwszą Komunią. Maj jest ciepłym miesiącem, dlatego będziesz się świetnie prezentował zakładając jasne ubrania.

lniany garniturgarnitur w kratęniebieski garnitur

Lekkie stylizacje na komunię dla ojca oraz gości

Niezależnie czy idziesz na komunię jako gości, czy to Twoje dziecko będzie w centrum uwagi, warto byś rozważył dobór zarówno marynarki, jak i pozostałych elementów ubioru. W przypadku luźnych stylizacji męskich, zdecydowanie warto, byś zwrócił uwagę na koszulę, jaką zakładasz. Przede wszystkim dlatego, że może zrobić się gorąco, a wtedy wygodnie będzie Ci zdjąć marynarkę.

Dlatego to, co włożysz pod nią, powinno być odpowiednio dobrane, byś w dalszym ciągu mógł się prezentować szykownie. Dobrym rozwiązaniem jest koszula biała w niebieski lub czerwony wzór oraz różnego rodzaju, modnie wykonane barwne koszule. Przy takim połączeniu idealny ton elegancji zachowa casualowa marynarka. W ten sposób zachowasz idealny balans pomiędzy swobodą a stosownym ubiorem na rodzinną uroczystość.

Dzięki temu, że są one wykonane z najlepszych naturalnych materiałów, masz pewność, że będzie Ci przewiewnie podczas Pierwszej Komunii Twojego dziecka. Co ma duże znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że całe wydarzenie odbywa się w końcówce wiosny, gdy jest już przeważnie ciepło.

marynarka dla tatymarynarka na komuniemarynarka brżzowa

Formalny garnitur na komunię dziecka dla taty

Jeśli natomiast jesteś fanem klasycznych stylizacji, jednolity, gładki garnitur także jest dobrą propozycją jako męska stylizacja na komunię. Nada on z pewnością bardziej formalnego charakteru i podkreśli, że jest to ważny dzień dla Twojego dziecka. Z pewnością świetnym wyborem będą garnitury granatowe lub bordowe. Wtedy jednak zdecydowanie poleca się dołączyć do całości elegancki stonowany krawat.

czarny garniturszary garniturgranatowy garnitur

Dobierz perfekcyjny garnitur dla siebie na Pierwszą Komunię

Szukając modnych stylizacji dla taty na komunię dziecka, musisz wcześniej ustalić, jak bardzo uroczystą formę przyjmie rodzinny obiad. Kluczem jest zatem dostosowanie swojego stroju do okoliczności. Na naszej stronie znajdziesz ogromny wybór najróżniejszych propozycji ubioru, na każdym poziomie formalności. Jeśli natomiast zależy Ci na spersonalizowanym doradztwie oraz dobraniu garnituru na komunię idealnie pod Ciebie, odwiedź nasze sklepy stacjonarne. Profesjonalna obsługa złożona z doradców stylu pomoże Ci skonstruować stylizację na komunię.

garnitur szyty na miarę