Eleganckie stylizacje dla ojca młodej pary? Sprawdź nasze propozycje!

Jak ubrać się na ślub Twojego dziecka? Zdecydowanie postaw na klasyczną elegancję proponowaną przez kolekcje Sunset Suits i Giacomo Conti.

garnitur niebieski w kratę

Ślub Twojego dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w jego życiu. Będzie to dla Ciebie dzień bardzo emocjonalny oraz pełen wrażeń. Dlatego tym bardziej ważne jest, byś tego dnia zaprezentował się na najwyższym poziomie i ubrał się z klasą.

Mimo że na ślubie konieczna jest marynarka oraz koszula, ogólny dress code dla gości jest dość dowolny. W przypadku, gdy jesteś ojcem Pana lub Panny Młodej sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jako rodzić, musisz założyć coś wyjątkowego. Jako dojrzały mężczyzna warto byś kierował się jednolitością w stroju.

Załóż stylizację idealną dla ojca weselnego

Twój garnitur ojca weselnego jest bardzo ważny, gdyż ze względu na swoją rolę będziesz w centrum uwagi przynajmniej kilka razy tego dnia. Począwszy od błogosławieństwa przed ślubem, po podziękowania i tańce na sali weselnej. Stylizacja jest zatem istotna, ponieważ Twoja rola zostanie uwieczniona na zdjęciach lub filmie. Z drugiej strony trzeba uważać, byś mimo wszystko nie przyćmił swoim strojem Młodej Pary.

W pierwszej kolejności upewnij się, w jaki sposób wyglądać będzie wesele oraz jaki jest kolor przewodni. Być może Para Młoda ustaliła, jak ich najbliżsi mają się zaprezentować – wtedy oczywiście dostosuj się do takich ustaleń. Obecnie do najpopularniejszych stylów należą: glamour, boho czy klasycznym. Wiele par ustala konkretny klimat wesela, by podkreślić wyjątkowość tego dnia. Pod to dostosowują praktycznie wszystko – od drobnych ozdób na sali, aż po kwiaty i stylizacje weselne. 

garnitur eleganckizielony garnitur

Dostosuj swój garnitur na wesele do motywu przewodniego wesela

Jeśli jednak jedyną wskazówką jest kolor przewodni, zadbaj byś miał w swoim stroju elementy z tym zgodne. Najpopularniejsze z nich to zdecydowanie: zieleń, ciemnozielony, bordowy, filetowy. Rozwiązań jest kilka, by sprostać takim wytycznym. Przede wszystkim pamiętaj, że możesz wykorzystać całą masę dodatków, które mogą odpowiadać tym kolorom. Pole do popisu dadzą Ci dodatki takie jak: poszetki, spinki, mucha bądź krawat. 

Bez dwóch zdań najistotniejszą wskazówką dla ojca Młodej Pary jest ubranie się w elegancki garnitur. Nawet jeśli lubisz zakładać nieco bardziej widowiskowe stroje, pamiętaj, że to młodzi są tego dnia głównymi bohaterami wydarzenia. Dlatego na ten dzień zdecydowanie dobrym pomysłem będzie klasyczny garnitur dla panów. 

poszetka z ciekawym wzoremgranatowy garniturspinki eleganckie

Wyjątkowe koszule na wyjątkowy dzień

Obok eleganckiego garnituru bardzo ważnym elementem jest ubranie także dobrze dobranej białej koszuli. Na ślub najlepszym wyborem jest zdecydowanie koszula klasyczna. Taki dzień wiąże się z ogromem wrażeń. Spraw, że będziesz prezentował się perfekcyjnie, zakładając koszule wykonane ze specjalnych materiałów, które pomogą Ci prezentować się w dobrym stylu całą noc w dobrym stylu. Dobrym przykładem będzie koszula z egipskiej bawełny, dzięki której jest bardzo wygodna, lekka i trwała. Można powiedzieć, że jest stworzona właśnie do zadań specjalnych oraz wyjątkowych dni. 

koszula bawełnianabiała bawełniana koszula

Poznaj naszą ofertę na ślub w 2022 roku!

Jeśli szukasz dla siebie idealnego garnituru dla ojca weselnego, koniecznie powinieneś sprawdzić ofertę z salonów Sunset Suits oraz kolekcji dostępnej w sklepie online. Marka ta ubrała już wiele pokoleń mężczyzn na najważniejsze wydarzenia w ich życiu – w tym także na ślub. Charakteryzuje się ona klasycznym designem, który ma odznacza się najwyższym poziomem elegancji. Z nami dobierzesz wszystkie elementy ubioru od modnej marynarki, aż po wygodne eleganckie buty – zarówno dla Pana Młodego, gości jak i dla rodziców.

marynarka klasycznaspodnie czarne w kolorze czarnymbuty eleganckie