Ekspert wizerunku Giacomo Conti

Zastanawiasz się nad zmianą wizerunku, a może potrzebujesz podpowiedzi, jak łączyć poszczególne elementy garderoby? Poznaj Eksperta Wizerunku Giacomo Conti.

Ekspert wizerunku Giacomo Conti ​

Ekspert Wizerunku – w poszukiwaniu nowego siebie

Zapewne wielokrotnie widywałeś oryginalną, pełną ekspresyjnych wzorów lub po prostu nietuzinkową w formie odzież, która okrzykiwana była hitem danego sezonu, bądź trendem. W większości przypadków widok tego typu osobliwości jest ciekawy, nierzadko w wielu budzi uznanie, ale koniec końców niewielu z nas decyduje się na taki eksperyment w życiu codziennym. Powody? Niepewność. Przywiązanie do klasyki. Brak odwagi. Presja wieku i otoczenia… A może w Twojej głowie pojawiały się inne wymówki, które nie pozwalały na zmianę? Odpowiedzią na powyższe wątpliwości jest właśnie Ekspert Wizerunku Giacomo Conti – osoba, która zna od podszewki zarówno najnowsze trendy, jak i filary klasycznej, ponadczasowej mody męskiej, a dzięki ugruntowanemu doświadczeniu w codziennej pracy z klientem potrafi je idealnie dostosować do Ciebie i Twoich potrzeb.

​Spotykając się z Ekspertem Wizerunku przedstaw mu swoje oczekiwania i opowiedz o tym, co chciałbyś zmienić w sposobie ubierania się. Odpowiedz sobie na pytanie: Czy szukasz gruntownej zmiany wizerunkowej, czy wystarczą Ci wskazówki, z czym łączyć zakupione poszczególne elementy garderoby, by odnaleźć się w modowym świecie? Jeżeli marzyłeś o czerwonym garniturze, ale nie byłeś pewny, z czym go zestawić i czy właściwie jest to coś dla Ciebie - powiedz o tym Ekspertowi Wizerunku. On bazując na swojej wiedzy dotyczącej typów sylwetek i karnacji oraz podstaw materiałoznawstwa dopasuje stylizacje specjalnie dla Ciebie. Dzięki pomocy Eksperta Wizerunku Giacomo Conti zakupy staną się przyjemne, niewymuszone i stosunkowo szybkie, gdyż zna on asortyment sklepu i Twoje potrzeby.
W taki właśnie sposób powstanie niezwykłe połączenie tego, co lubisz z tym, co klasyczne, modne i w trendach. Istny modowy TWIST. Wszystko to na Twoich zasadach, bo to Ty nadajesz kierunek tej przygodzie, a Ekspert Wizerunku w oparciu o swoją wiedzę i ogrom modowego doświadczenia zadba o całą resztę!
Już teraz umów się na bezpłatną konsultację i zakupy >>
personal shopper