Co zrobić, by Twój ślub w 2023 roku był idealny?

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami? Warto, byś zawczasu zadbał nawet najmniejszy szczegół i o swoją wygodę tego dnia. Sprawdź co zrobić, by ślub był idealny w 2023 roku!

Co zrobić, by Twój ślub w 2023 roku był idealny? Podstawą są oczywiście odpowiednie przygotowania, dzięki czemu cały dzień będzie udany. Warto zatem byś wybrał wygodny, idealnie leżący męski garnitur.

Dzień ślubu to dzień bardzo aktywny i pełen wrażeń. Dlatego warto, byś zadbał o najdrobniejsze szczegóły. Na Twoje przeżycia będzie miało wpływ Twoje samopoczucie, a to może być zaburzone przez niewygodny strój. To bardzo ważne, byś dobrał garnitur oraz koszulę, które pod każdym względem sprostają Twoim wymaganiom. 

Zadbaj o wygodę w dniu ślubu

Jako mężczyzna i pan młody zwracasz uwagę przede wszystkim na wygodę. Garnitur ślubny po prostu musi dobrze leżeć. Dlatego niezbędne są przymiarki oraz przetestowanie co najmniej kilku modeli. Istotnym elementem będzie również określenie Twojego rozmiaru. Bierze się pod uwagę wzrost, obwód klatki piersiowej, a także obwód pasa w przypadku spodni garniturowych. 

Mając te wszystkie elementy, dobierz dany model tak, byś się w nim czuł dobrze. Warto także sprawdzić, czy w marynarce nie cisną Cię ramiona. Choć na pierwszy rzut oka to lekkie opięcie na mięśniach może wydać się przyjemne, niestety w dłuższej perspektywie czasu będzie niezwykle uciążliwe. Duże prawdopodobieństwo, że odruchowo się przygarbisz, a na tym straci Twoja postawa oraz samopoczucie. Tymi samymi zasadami kieruj się także podczas wyboru koszuli ślubnej. Nie bój się zatem swobody ruchów w garniturze na wesele. Zwłaszcza, że czeka Cię tego dnia ogromna ilość tańców i zabaw na parkiecie. Ta wygoda jest niezbędna, by nic nie popsuło Twojego humoru. 

Istnieje prawdopodobieństwo, że wydarzy się coś niespodziewanego. Przypadkiem ktoś poplami Twoją stylizację lub sam przez stres bądź nieuwagę ubrudzisz koszulę albo marynarkę. W takiej sytuacji warto byś miał zapasową stylizację weselną na przebranie. Nawet jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, zmiana garnituru pozwoli Ci poczuć się świeżo po ceremonii ślubnej. Zwłaszcza jeśli będzie się ona odbywać latem, możliwość zmiany koszuli, na świeżą z pewnością będzie dla Ciebie nieopisaną ulgą.
 

Idealna prezencja dzięki garniturom na miarę

Swoboda ruchów to podstawa. Tylko przy dobrze dobranym stroju z łatwością utrzymasz dobrą postawę, dzięki czemu będziesz się prezentować bardzo szykownie. To także sposób na to, by było Ci wygodnie. Po określeniu wymiarów czeka Cię decyzja czy chcesz dobrać garnitur z salonu, czy realizowany w ramach usługi szycia na miarę. W tym drugim przypadku będzie to szycie garnituru idealnie pod Twoje rozmiary. Będziesz w stanie podjąć decyzję odnośnie do wzoru oraz tkaniny, przez co taki strój będzie jeszcze bardziej spersonalizowany i podporządkowany pod Twój gust.

Jeśli oczekujesz od swojej stylizacji ślubnej, by była zgodna z najnowszymi trendami, koniecznie sprawdź nasze propozycje z kolekcji na 2023 rok. Wśród z nich znajdziesz garnitury w modną kratę, gładkie, a także te klasyczne, wieczorowe – garnitury smokingowe. Każda z tych stylizacji ślubnych posiada w sobie coś wyjątkowego. To propozycja specjalnie dla Ciebie – pana młodego, dzięki której w dniu ślubu nie tylko oczarujesz pannę młodą, ale również wszystkich gości.