Black November - okazje szyte na miarę

Zastanawiasz się nad stylizacjami na Sylwestra lub imprezę Andrzejkową? Sprawdź nasze listopadowe promocje z okazji Black November!

Listopad to miesiąc, w którym wielu rozpoczyna już przygotowania do świąt oraz nowego roku. To okres podsumowań i planów na najbliższy czas. Jest to również dobry moment na zmianę swoich stylizacji lub uzupełnienie garderoby. Tym bardziej że listopad króluje pod względem wyjątkowych promocji Black Week i Black Friday.

Wyjątkowe promocje na koszule i swetry

Niższa temperatura za oknem sprawia, że wielu szuka nowych, ciepłych ubrań. Zaczynasz znacznie chętniej zakładać cieńsze swetry, grubsze golfy, by zwyczajnie zapewnić sobie komfort cieplny w biurze oraz poza nim. W takiej sytuacji nieocenione są wełniane, grube ubrania. Ich zaletą oprócz składu jest także dobry wygląd. Połącz sweter z koszulą lub golf z eleganckim płaszczem, a połączysz styl z wygodą. W Giacomo Conti proponujemy Tobie cały miesiąc niezwykłych okazji! Na naszej stronie co tydzień znajdziesz procentowe rabaty na poszczególne elementy ubioru. Dzięki temu możesz uzupełnić swoją garderobę w bardzo korzystnej cenie.
 

Sprawdź garnitury na sylwestra

To także idealny moment, by spośród promocyjnych stylizacji wybrać tę na sylwestrową zabawę. Możliwości ubioru jest wiele. Dlatego oferujemy Tobie szeroki zakres propozycji produktów, dzięki którym ubierzesz się tak, jak chcesz. Stylizacje sylwestrowe to nie tylko najbardziej eleganckie marynarki. Świetnym pomysłem, by było Ci ciepło, jest połączenie marynarki z modnym golfem lub koszuli z ciepłym wełnianym swetrem. Takie połączenia pozwolą Ci wyglądać świetnie, a jednocześnie nie marznąć – niezależnie gdzie postanowisz go spędzić.
 

Miesiąc niezwykłych okazji

Teraz swoje ulubione stylizacje możesz dobrać jeszcze korzystnej, dzięki naszej akcji Black Noveber. To wyjątkowe promocje – procentowe obniżki cen na poszczególne kategorie produktów, które odblokowujemy co jakiś czas. Przez cały okres listopada masz szanse zrobić zakupu swoich ulubionych męskich ubrań, w wyjątkowej cenie. Jest to świetna okazja na szykowny ubiór na Sylwestra oraz świetną, męską stylizację na imprezę Andrzejkową. Ubierz się jak dżentelmen i baw się wyśmienicie podczas całego okresu karnawałowego. 

W tym momencie odblokowaliśmy na naszej stronie kilka interesujących promocji. Należą do nich między innymi - 50% mniej na drugą sztukę (sweter lub koszulę), -10% na spodnie, -20% marynarki, czy -30% na koszule

płaszczy na przecenie