606 596 718

Dress code na grilla!

Grill, impreza by spotkać się z przyjaciółmi, dobrze zjeść i wypić. My podpowiadamy jak wyglądać, by zrobić dobre wrażenie.

Więcej

Dzień Dziadka 2018 r.
Porady 8 stycznia 2018

Stylowe prezenty na Dzień Dziadka !

22 stycznia Dzień Dziadka! Powiedz swojemu Dziadkowi, jak ważną jest dla Ciebie osobą i podaruj mu prezenty, które przygotowaliśmy z myślą o tym wyjątkowym dniu!

Więcej
PORADY EKSPERTA WIZERUNKU - KOŁNIERZYKI KOSZUL
Porady 30 maja 2017

EKSPERT WIZERUNKU: Kołnierzyki koszul

Kołnierzyk. Zakładamy do nich muchę lub krawat, inne można nosić w nieco luźniejszej wersji, odpięte. Poznaj trzy najbardziej popularne – kent, łamany i włoski.

Więcej
ABCTKANINY
Porady 29 maja 2017

Anatomia Garnituru - Tkaniny

ABC Dżentelmena to cykl artykułów, w którym rozkładamy garnitur na czynniki pierwsze.W trzeciej już części naszej modowej serii przygotowaliśmy informację na temat tkanin garniturowych.

Więcej
Porady 29 maja 2017

Anatomia Garnituru - cz.2

​ABC Dżentelmena to cykl artykułów, w którym rozkładamy garnitur na czynniki pierwsze. W drugiej już części naszej modowej serii przygotowaliśmy informację na temat spodni garniturowych oraz kamizelki.

Więcej
ABC DzENTELMENA
Porady 29 maja 2017

Anatomia Garnituru - cz.1

Każdy prawdziwy dżentelmen ma w swojej szafie co najmniej jeden garnitur z prawdziwego zdarzenia. W kilku kolejnych artykułach rozłożymy go na czynniki pierwsze, tak aby każdy mężczyzna Giacomo Conti wiedział czym są szlice czy kozerka.

Więcej
BUTY GIACOMO CONTI GOODYEAR HAND MADE QUALITY
Porady 26 maja 2017

BUTY GOODYEAR HAND MADE QUALITY

Obuwie jest istotną częścią ubioru, noszone przez cały dzień powinno zapewniać komfort i wygodę. Dzięki połączeniu obu tych funkcji Giacomo Conti może pochwalić się produkt najwyższej klasy.

Więcej
FULAR - JAK WŁĄCZYĆ GO DO STYLIZACJI?
Porady 26 maja 2017

FULAR - WYZWANIE?

​Ascot, zwany inaczej fularem, jest czymś w rodzaju szala bądź długiej szarfy, której oba końce mają taką samą szerokość. Polecamy go Panom, którzy nie przepadają za noszeniem krawata, a jednocześnie nie chcą ujmować swojej stylizacji formalności.

Więcej
MUST HAVE: KOLOROWE DODATKI. PRZEMYĆ WZORY DO STYLIZACJI!
Porady 26 maja 2017

KOLOROWE DODATKI. PRZEMYĆ WZORY DO STYLIZACJI!

Różnego rodzaju desenie odnajdziemy na garniturach, marynarkach czy koszulach. Warto pomyśleć o przemyceniu ciekawych akcentów do stylizacji...

Więcej
Więcej