Aby zapewnić poprawne funkcjonowanie strony, korzystamy z plików cookies. Poruszając się po naszej stronie, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

KLUB

Pragnąc docenić lojalność naszych klientów,
wprowadziliśmy karty Giacomo Conti

Na właścicieli kart czekać będzie szereg benefitów – stały rabat na cały asortyment wszystkich salonów stacjonarnych, przekazywanie informacji o promocjach, wyprzedażach, konkursach i nowościach w formie internetowego newslettera, a także pierwszeństwo przy korzystaniu z bezpłatnych przeróbek krawieckich. Prestiżowe grono korzystające z programu będzie mogło liczyć również na dodatkowe okazjonalne rabaty i nagrody adresowane jedynie do posiadaczy kart.
Dzięki temu, eleganckie garnitury, koszule i pozostałe elementy męskiej garderoby z oferty Giacomo Conti staną się dostępne w korzystniejszych cenach.

 

Karty Giacomo Conti dostępne są dla wszystkich miłośników produktów sygnowanych logiem GC, którzy zgłoszą chęć korzystania ze specjalnych przywilejów poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w salonach mody męskiej Giacomo Conti.

 

 

 

zobacz regulamin