Eleganccy Wikingowie w sesji Giacomo Conti

Nic nie dodaje mężczyźnie tyle siły i męskości, jak odpowiednio dobrana garderoba...

Fani serialu „Wikingowie” z niecierpliwością czekali na światową premierę 5. sezonu, która odbyła się 29 listopada. Po sukcesie poprzednich serii, historyczni władcy północy Europy wracają na ekrany, a zainspirowani ich odwagą projektanci i styliści Giacomo Conti tworzą emanującą męskością kolekcję.
 
Nowy lookbook Giacomo Conti pokazuje mężczyznę jako ucieleśnienie walecznego charakteru, a także pewnego siebie i spełnionego wojownika.

Wikingowie Giacomo Conti
 
Najnowsze stylizacje zaprezentowane zostały w dwóch odsłonach, gdzie modele wystylizowani na pierwotnych mężczyzn, nieustraszonych wojowników ubranych w skóry, dla kontrastu, pojawiają się także w marynarkach i kożuchach Giacomo z najnowszej kolekcji ASPEN. W obu odsłonach prezentują się tak samo walecznie, co udowadnia tylko, że nic nie dodaje mężczyźnie tyle siły i męskości, jak odpowiednio dobrana garderoba.

Wybierając idealnie skrojoną marynarkę czy ponadczasowy płaszcz Giacomo, każdy poczuje się nie tylko elegancko i w najlepszym stylu. Dodatkowe pokłady testosteronu drzemiące w każdym mężczyźnie, wyjrzą na światło dziennie.
Jesienno-zimowa kolekcja ASPEN to balansowanie między kontrastami. Z jednej strony klasyczne kolory czerni, różnych odcieni szarości czy granatu. Z drugiej, topowe kolory tego roku, jak pomarańcz i czerwień. Przy tegorocznej kolekcji nie sposób nie zwrócić uwagi na grafiki z charakterystycznym motywem górskich widoków i wizerunkiem orła, wykorzystanym w kolekcji.

Wikingowie Giacomo Conti

Wikingowie Giacomo Conti


A jakie są „must have” Giacomo Conti na ten sezon?

Krata, czyli kultowy, ponadczasowy wzór wykorzystany w płaszczach i marynarkach doda stylizacjom charakteru. Stonowana kolorystyka pozwala na dowolne łączenie z innymi elementami garderoby.

Dla tych, którzy szukają nowych wzorów i lubią się wyróżniać, projektanci stworzyli koszulę z printem orła. Wizerunek króla ptaków, wykorzystany w kampanii, konsekwentnie nawiązuje do samej kolekcji. Wersja biała, zestawiona z eleganckim garniturem zachowa swój elegancki charakter z nutką indywidualności.

Koszula w orły Giacomo ContiNiebieska koszula w orły Giacomo Conti